Eventy

Imprezy to ważne narzędzie Public Relations kształtujące wizerunek współczesnej firmy. Potrafią one skutecznie przyciągnąć uwagę otoczenia, ugruntować relacje z klientami oraz wzbudzić zainteresowanie mediów.

Z myślą o Państwa rosnących potrzebach, przygotowujemy kompleksową propozycję Imprez Tematycznych, w ramach których zapewniamy kompletną aranżację Eventu, począwszy od projektu poprzez zapewnienie noclegu, cateringu, atrakcji artystycznych, scenografii, oświetlenia i nagłośnienia, aż do realizacji i pełnej koordynacji wydarzenia. Nasze propozycje:
 

Wakacje u Fidela

Zapraszamy na wieczór kubański w centrum Krakowa, w towarzystwie samego Fidela Castro! Towarzyszyć Wam będzie zapach cygar zwijanych na udzie uroczej czarnoskórej Kubanki , rytmy żywiołowej samby i ognistej rumby w wykonaniu profesjonalnych tancerzy, szelest pieniędzy przy stole z ruletką i mnóstwo emocji podczas pokerowych szaleństw. El Comandante bardzo sobie ceni tak wyjątkowych gości więc rozkazał grać zgodnie z Waszymi preferencjami! Całości dopełnia wykwintne menu z akcentem kubańskim i oczywiście nie zabraknie rumu!

Wróżbita

Zapraszamy na magiczny wieczór wróżb i czarów. W nastrojowym blasku świec tajemniczo uśmiechają się Rusałki, stary Wróżbita oczaruje Was i zaskoczy a Cyganka... Prawdę Ci powie... Mnóstwo konkursów i zabaw, suto zastawionych stołów, fontanny magicznych napojów oraz doskonała muzyka sprawią, że będzie to magiczna i niezapomniana noc...

Lata 20-ste lata 30-ste

Przenieście się z nami w burzliwe lata Prohibicji, w świat Ala Capone i Elliota Nessa, w czasy najlepszego tanecznego jazzu i wyzwolenia kobiet . Zaskakujące aranżacje, zapach cygar, duża dawka hazardu, mnóstwo konkursów oraz szeroki wybór zakazanych trunków sprawią, że nie będziecie chcieli wrócić z przeszłości. Wprawiające w zachwyt sztuki magiczne i pokaz szulerki karcianej w wykonaniu iluzjonisty Pawła Kluzy uświetnią ten szczególny wieczór.

Brazyliada

W scenerii brazylijskiej plaży, rozgrzanego piasku, w blasku wschodzącego księżyca, wśród palm i gorących rytmów samby w wykonaniu przepięknych tancerek poczuj egzotykę żywiołowej Brazylii! Niezapomnianych wrażeń i dużej dawki emocji dostarczy widowiskowy pokaz Capoeiry! Daj się porwać szalonym rytmom, sącząc kolorowe koktajle przygotowywane podczas zapierających dech pokazów Flair i delektuj się egzotyczna kuchnią aż do wschodu słońca.

Kabaret de Paris

Wśród zaskakujących aranżacji udajcie się z nami w niepowtarzalny świat paryskich kabaretów. Poddajcie się szaleństwu tancerek rewiowych i urokowi popularnej francuskiej piosenki. Zatańczcie legendarnego kankana, zdobądźcie uśmiech szansonistki i jej podwiązkę! Skosztujcie bogatej francuskiej kuchni i popijając szampana bawcie się do białego rana!

PRL Sentymentalny

Towarzyszki i Towarzysze! W nagrodę za wykonanie 290% normy znów znajdziecie się w świecie politycznych i ekonomicznych absurdów. Iście PRL-owski wystrój, patetyczne przemowy i partyjne hasła, niezliczone konkursy, które zapewnią zwycięzcom dożywotnią wdzięczność Partii i przychylność samego Kanclerza a wszystko to w rytmach niezapomnianych Dancingów, urozmaiconych rozbrajającą "życzliwością" pracowników branży usługowej. Wieczór uświetni występ kabaretu w bardzo "politycznym" repertuarze

Centrum konferencyjno-bankietowe

Konferencja dla 600 osób?
Nie ma problemu!

Zaplanuj konferencję